Čeština pro cizince

Čeština pro cizince

Nabízíme výuku češtiny jako cizího jazyka v rozpětí A1 - B2, případně přípravka na různé certifikované zkoušky.Pracujeme podle učebnic autorky Lídy Holé, s vysvětlením záludností češtiny v různých jazycích. Důraz je kladen zejména na schopnost komunikovat v češtině, a to na úrovni odpovídající jazykové skupině, ve které se student učí. Pracujeme s obrázky, používáme různé jazykové hry, poslechy, výlety mimo učebnu podle aktuálně studovaného tématu, občas si zazpíváme nebo dostaneme jazykové úkoly, do kterých zapojíme např. recepční v nejbližších hotelích, obsluhu v restauracích, apod. Snažíme se výuku dělat zajímavě a tak, aby studentům hodina utekla tak, že se budou divit, kam se vlastně poděla..Pokud bude cílem studenta pracovat v lingvistické oblasti, je třeba zaměřit kurz na jazykovou správnost, a na detailní vysvětlování a procvičování morfologie češtiny, a pak se komunikační cíle odsouvají na druhé místo. Pak je třeba pochopit systém, absolvovat množství drilových cvičení, věnovat se perfektnímu zvládnutí jazyka, a naučit se i různé typy cvičení, která jsou obsahem různých testů.

Je to jenom na vás, jaký typ kurzu si vyberete, a jak rychle a za jakým účelem chcete češtinu studovat. My se pokusíme maximálně vyhovět a naučit vás vše, co sami umíme.

Individuální kurzy

 Pro, ty jež z nějakého důvodu nechtějí navštěvovat skupinovou výuku, nabízíme individuální kurzy ve třech balíčcích. Naše individuální lekce jsou ve srovnání s konkurencí stále velmi výhodné.

1.lekce je 30 min a je zdarma, nastavíte s lektorkou parametry výuky, zkonzultujete výukový materiál, řeknete ji svá přání a zkonzultujete budoucí průběh výuky

Balíček S...........6x60 min/ 2400 Kč 6 lekcí je třeba vyčerpat do devíti týdnů od první hodiny, zároveň prosíme o odvolání domluvené lekce min. 12 hodin předem na telefonní číslo lektorky, jinak lekce propadá.

Balíček M............10x60 min/ 3890 Kč 10 lekcí je třeba vyčerpat do 14 týdnů od první lekce, zároveň prosíme o odvolání domluvené lekce min. 12 hodin předem na telefonní číslo lektorky, jinak lekce propadá.

Balíček L............14x60 min/ 5249 Kč 14 lekcí je třeba vyčerpat do 20 týdnů od první lekce, zároveň prosíme o odvolání domluvené lekce min. 12 hodin předem na telefonní číslo lektorky, jinak lekce propadá.