Zkušenosti klientů

Reference našich studentů

najdete také na www.jazykovky.cz, když zadáte název naší školy

Líbí se mi, že se k lekcím mohu vyjádřit, že diskujeme o volbě tématu, prostředí je milé a moderní.

Výuka zde mi přijde hodně intenzivní, jde se rovnou na věc, žádní studenti, ale kvalitní lektoři a ceny jsou fenomenální.

Učebna je malá, ale přesto vzdušná a útulná, jsou zde pěkné vychytávky a prostředí se mi líbí mnohem více než u velkých jazykovek, kde se střídají stovky studentů. Přístup zde mi přijde velmi profesionální, ale i přátelský. Doporučuji ostatním.

 Známka: 1 - Výborné. Jsem velmi spokojena, doporučuji a známkuji za 1. "Malý počet studentů, dobrá domluva s vyučujícím, možnost ovlivnit výběr látky k probírání - podle toho, co jsme chtěli procvičit Tím, že je škola malinká má takovou pěknou soukromou atmosféru. Výuka byla dobře vybalancována - konverzace i probírání gramatiky se prolínalo." Hodnocení lektora Mgr. Marie Hodinková: "1 - Paní Hodinková vysvětlovala látku přehledně, její mluvený projev se dobře poslouchal a celá výuka tak dobře plynula a ubíhala. Každý den jsme dělali trochu jiné aktivity, což mi přišlo výborné."


Známka: 1 - Výborné. Jsem velmi spokojena, doporučuji a známkuji za 1. "Na škole se mi nejvíce líbil profesionální a vstřícný přístup lektorky, která byla velice ochotná a při svých hodinách nápaditá. Lekce nebyly stereotypní a vždy jsem odcházela plná nových zkušeností a dobré nálady. Velice mě potěšila i časová flexibilita lekcí a lokalita učebny. Výuka byla zpříjemněna o interaktivní aktivity, které mi velice vyhovovaly. Lektorku mohu jen a jen doporučit!" Hodnocení lektora Mgr. Marie Hodinková: "1 - Slečna Mgr. Hodinková byla kvalitní lektorkou, se kterou jsem se na hodinách cítila velice příjemně. Díky ní byla lekce vedena v přátelském i profesionálním duchu. Snažila se mi po časové, materiálové, výukové stránce vždy maximálně vyjít vstříc. Vždy byla pozitivně naladěna a měla obrovskou trpělivost. Byla jsem s jejím přístupem maximálně spokojená."


Jazyky mi nikdy nešly a zkoušel jsem to v mnoha kurzech, poprvé mám pocit, že to nebyly vyhozené peníze. 

Paní lektorka je milá a ochotná. Když neví odpověď na nějakou hodně neběžnou věc, okamžitě nabídne nějaké řešení, nebo víme do příští hodiny vše. Její hodiny byly vždy dobře didakticky zvládnuté. Odnaučila mě myslet v češtině. 

Pěkná práce s námi seniory, trpělivost, optimismus a ochota. Není pravda, že mladí seniorům nerozumějí.